Projekty - grody prywatne

Projekty ogrodów prywatnych

Tworząc projekty ogrodów zwracamy uwagę na funkcjonalność rozwiązań oraz indywidualny charakter miejsca. Poprzez zrozumienie potrzeb użytkowników powstają wyjątkowe kompozycje, w których panuje harmonijna atmosfera idealna do wypoczynku. Profesjonalny dobór roślinności pozwala na łatwe utrzymanie ogrodu, a także jego atrakcyjny wygląd przez cały rok.

przestrzeń publiczna

Projekty przestrzeni publicznej

Projektując przestrzenie publiczne największy nacisk kładziemy na wielofunkcyjność, aktywizację społeczną oraz bezpieczeństwo. Szukamy nowoczesnych rozwiązań podążających za światowymi trendami. Naszym celem jest projektowanie przestrzeni wpisujących się w kontekst urbanistyczny otoczenia, a za razem posiadających charakter pozwalający na rozpoznawalność miejsca.

projekty - zabytkowe założenia zieleni

Projekty zabytkowych założeń zieleni

Przygotowując kompleksowe opracowania rewaloryzacyjne założeń parkowo-pałacowych wykorzystujemy wiedzę historyczną, techniczną, przyrodniczą łącząc ją z wyczuciem estetycznym. Zwracamy uwagę na rzetelne przeprowadzenie analiz. Przywracając dawną świetność obiektom nie zapominamy o nadaniu nowych funkcji pozwalających na wykorzystanie potencjału założeń zieleni.