Naturalistyczny ogród wśród brzóz w Kobylnikach

Czas na coś zupełnie innego! Dziki, nieokiełznany, swobodny, w zgodzie z naturą, z wieloma tajemniczymi zakątkami – taki jest ten ogród!

Piękna działka, z zastanym laskiem brzozowym, prosiła się tylko o „oprawienie” poprzez dodanie współgrających roślin. Miękka linia, meandrująca na granicy rabat, wyznaczyła półwyspy i zakola tak, żeby zachować jak najdłuższą perspektywę dla obserwatorów siedzących na tarasie.

A co ukrywa się w niszach i zakątkach? Oczywiście miejsce na palenisko, wyłożone łupkami wapiennymi, do spędzania długich wieczorów przy blasku ognia. Nieopodal, między drzewami, znajduje się cichy zakątek z ławką. Może „świątynia dumania”, będzie sprzyjać zagłębieniu się w lekturze?

Bliżej domu, przy bambusowej ścianie, umiejscowiony został hamak. Ścieżka dalej prowadzi do narożnego domku ogrodowego. To także wielofunkcyjna przestrzeń nie tylko na rowery czy sprzęt ogrodniczy.

Co jeszcze? Niespodzianka dla sportowców- plac do gry w kosza! Kto o takim nie marzył! Dodatkowo, cały teren oplata ścieżka spacerowo-biegowa, ukryta wśród roślin, tak żeby można było go podziwiać z każdej perspektywy.